Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

119,025FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
10.9 ° C
11.7 °
10 °
87 %
1kmh
60 %
Sun
14 °
Mon
15 °
Tue
16 °
Wed
14 °
Thu
9 °