Arrestohen 2 shqiptarë dhe 2 grekë me 110 kg kanabis

Dy shqiptarë dhe 2 grekë, të cilët transportonin 110 kg kanabis, kanë rënë në prangat e policisë greke.
Sipas informacioneve të thespro.gr sasia e drogës është kapur në automjetin me të cilin e transportonin 4 të rinjtë të moshës 19 deri 29 vjeç.
Sipas policisë greke droga ishte futur në Greqi nga Shqipëria nëpërmjet kufirit.arrestohen 110 kg kanabis