Zjarr në gropën e ashensorit, zjarrfikset, ambulanca dhe policia në vendngjarje

14/02/1916:15

Shperndaje:


Një zjarr i rënë në gropën e një ashensori ka shkaktuar panik në banorët e një pallati në Rrugën e Pestë
Sipas banorëve, Zjarri është shkaktuar gjatë saldimeve, ku mbeturinat që ndodheshin në gropën e ashensorit kanë marrë flakë si pasojë e shkëndijave të saldimit.
Në vendngjarje kanë mbërritur me shpejtësi forca zjarrfikse, policia dhe ambulanca.
Fatmirësisht, përveç panikut, nga zjarri nuk ka patur të lënduar apo dëme të tjera.
VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.