Zhduken natën targat fallso të automjetit luksoz në përdorim nga prokurori Sali Hasa

19/10/198:37

Shperndaje:


Zhduken gjatë natës targat fallso të automjetit luksoz në përdorim nga prokurori Sali Hasa
Çunat ruanin automjetin nga “grabitja”, por nuk u shkonte ndër mend se automjetit mund t’i hiqnin targat.
Ditën e djeshme Saranda Web denoncoi se se prokurori Sali Hasa “bredh” me nje automjet Audi Q5 ne vleren e 45 mije euro dhe targa te fallsifikuara, automjeti eshte braktisur.
Prokurori Sali Hasa eshte larguar nga puna rreth ores 15, por kete here, ndryshe nga mengjesi kur ne pune erdhi me automjetin luksoz dhe targa te fallsifikuara, ne mesdite u largua ne kembe.
Vullnetare jane shprehur te gatshem per te bere “sherbim” prane vendit ku mjeti eshte parkuar, pasi ata dyshojne se mjeti mund te rrembehet gjate oreve te nates.
Nga nje investigim i kryer nga Saranda Web, targat e automjetit Audi Q5 me te cilin leviz prokurori Sali Hasa, jane te nje automjeti Volkswagen prodhim i vitit 1984


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.