SHARE

kur luante butrintiXhorxhi Vasili dhe Vangjel Agora sjellin dokumentarin e ri “Kur luante Butrinti”.
Pas një pune të gjatë dhe hulumtimesh të thelle, dokumentari “Kur luante Butrinti” është gati për publikun sarandiot dhe më gjerë.
Në këtë dokumentar kushtuar ekipit të volejbollit të Butrintit, vijnë të gjalla emocionet e ish-lojtarëve dhe sportdashësve sarandiotë përjetuar gjatë viteve më të suksesshme të ekipit të Butrintit.
Premiera e këtij dokumentari do të transmentohet gjatë takimit  promovues  që do të zhvillohet javën e ardhshme, e shtunë  27 maj 2017, ora 11:00 në mjediset e Hotel LINDI

loading...
loading...

 

Loading...