www.sarandaweb.com

29/12/1613:11

Shperndaje:


www.sarandaweb.com është një adresë pirate, e cila është hapur pas suksesit që pati rrjeti Saranda Web në informimin dhe promovimin që po bën për Gjithçka rreth Sarandës. www.sarandaweb.com menaxhohen nga një person që nuk është shqiptar dhe nuk ka idenë ku ndodhet Saranda. Pra, nga piratë kompjuterikë. Vizitorët që klikojnë www.sarandaweb.com shkojnë në faqe që ofron disa informacione të kopjuara nga interneti dhe asgjë më shumë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.