Votimi nga anëtarësia, PD publikon listën e Delvinës dhe Himarës

04/10/208:50

Shperndaje:


Demokratët e qarkut Vlorë do të votojë të hënën për 39 kandidatë si përfaqësuesit e tyre politikë.
Demokratët kanë të drejtë të votojnë në bllok për të gjithë ose të kontestojnë një kandidaturë.
Më poshtë emrat për Degën e PD Delvinë dhe Himarë

1. AFERDITA DHIMOJANI (HIMARË)
2. ARJAN DHIMERTIKA (HIMARË)
3. ERVIS ILJAZI (DELVINË)
4. JULIAN ZOTO (DELVINË)
5. NDRICIM MEHMETI (DELVINË)
6. SAVO PRIFTI (HMARË)
7. VLADIMIR KUMI (HIMARË)


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.