Vjedhje misterioze e 9.500 eurove

Një vjedhje misterioze  ka ndodhur në fshatin Shalës të bashkisë Konispol.
Vjedhja ka ndodhur gjatë natës në banesën e një  shtetases  57-vjeçare, ku janë vjedhur 9500 euro.
Ende mbetet misterioze se si u arritën të vidhej shuma e parave dhe se kush ishin personat që kishin dijeni për shumën e madhe që mbante në shtëpi gruaja 59-vjecare.
Policia nga ana e saj bën thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë. Neni 134 i Kodit Penal.

 

Spread the love
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish