Vidhet stalla e qengjave në prag të Vitit të Ri

30/12/1612:02

Shperndaje:


Një stallë bagëtish është vjedhur gjatë natës në fshatin Xarrë, Bashkia Konispol.
Fermeri 77-vjeçar ngjarjen e rëndë për të e mësoi në mëngjes kur shkoi në stallën e bagëtive dhe aty pa se çfarë kishte ngjarë.
Qengjat e tij, të cilët i kishte gati për t`i tregëtuar, ishin zhdukur.
Mes lotësh ai ka njoftuar edhe fqinjët, të cilët njoftuan më pas policinë.
Policia e Sarandës thotë se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.