Vidhen 7 koshere me bletë, gjenden të fshehura

Shtatë koshere me bletë janë gjendur në afërsi të fshatit Mursi, bashkia Konispol, të vendosura në një vend pranë liqenit të Mursisë, në një tokë pa pronar.
Bletët kanë qenë në pronësi të një 32-vjecari nga fshati Palavli, Delvinë.
Ende nuk dihet se cilët mund të jenë autorët e vjedhjes së bletëve, ndërkohë që policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Spread the love
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish