Home Lajme VIDEO – Përfundon pjesa e parë Maliqi – Butrinti

VIDEO – Përfundon pjesa e parë Maliqi – Butrinti

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit që luhet në Bilisht midis Maliqit dhe Butrintit me fitoren 1-0 me gol të Visard Tako.

Loading...

VIDEO

loading...
loading...