Video/ Kërcet dajaku në Sarandë, ndërhyn policia

04/05/1919:46

Shperndaje:


Shkak për incidentin u bë një përplasje në fushë mes lojtarëve, që më pas degjeneroi në dhunë fizike, ndërsa u desh ndërhyrja e forcave të rendit që situata të qetësohej.
Këtë javë incidentet nuk kanë ndodhur në Kategorinë Superiore, por të dytën, në ndeshjen mes Butrintit dhe Tepelenës të zhvilluar në Sarandë.
Butrinti arriti që të fitonte ndeshjen e vlefshme për grupin B të Kategorisë së dytë, e cila u ndërpre për disa minuta në fund.
Shkak për incidentin u bë një përplasje në fushë mes lojtarëve, që më pas degjeneroi në dhunë fizike, ndërsa u desh ndërhyrja e forcave të rendit që situata të qetësohej. shqiptarja.com


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.