VIDEO/ Gjyshi me sklerozë i vendos zjarrin kasolles ku jetonte nipi

14/06/2018:48

Shperndaje:


Një banesë është djegur pasditen e sotme në Gjirokastër, saktësisht në lagjen ‘’Zinxhiria’’. Mësohet se shtëpia i përket Tafil Tafilit dhe ajo është shkrumbuar tërësisht së bashku me orenditë shtëpiake.

Por dyshimet fillestare janë se zjarri ishte i qëllimshëm dhe atë e ka vendosur vetë gjyshi i pronarit të shtëpisë Tafil Tafilit, i cili ka probleme mendore. Tafil Tafili jeton në Janinë të Greqisë dhe në momentin e zjarrit nuk ka pasur njerëz brenda. Ndërkohë grupi hetimor po heton për të zbardhur shkaqet e vërteta të ngjarjes.

VIDEO https://youtu.be/84e3i7SfVRw

https://youtu.be/84e3i7SfVRw


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.