Vazhdon historia, nusja në ndjekje penale, kanos ish burrin

17/11/1816:01

Shperndaje:


Odisea e përplasjes mes ish vjehrrës dhe ish burrit me ish nusen nga Kuçova ka vijuar edhe këtë javë.
Pas kallëzimit të bërë ndaj drejtoreshës së kopshtit të fëmijës, ish burri ka bërë edhe një kallëzim penal në Komisariatin e Policisë Sarandë ndaj ish nuses së tij.
Kallëzimi penal është bërë në bazë të nenit 84 të Kodit Penal për kanosje.
Ende nuk dihet se çfarë rrethanash ish nusja nga Kuçova ka kanosur ish burrin nga Saranda, por duket se situata nuk është qetësuar pas emisioneve në disa televizione kombëtare, por është përkeqësuar duke vijuar me kallëzime të vazhdueshme. Ish bashkëshorti në një komunikim me Saranda Web u shpreh se ka bërë kallëzim penal ndaj ish bashkëshortes për pengim të takohet me fëmijën e tij, vepër penale kjo e parashikuar nga neni 158 i Kodit të Familjes.
NDIQ VIDEO NE YOUTUBE

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.