Udhetonte drejt Fierit: Kryetarit të PD Sarandë i shkrumbohet automjeti

14/09/1913:50

Shperndaje:


Një makinë është djegur në orët e mbrëmjes së djeshme në autostradën Levan-Tepelenë.

Automjeti një Benz ML, ishte në pronësi të kryetarit të PD Sarandë Hariz Mema dhe udhetonte drejt Fierit.

Për fat të mirë personat që ndodheshin në makinë nuk kanë pësuar lëndime pasi e kanë parë në kohë dhe kanë arritur të dalin nga automjeti.

Dyshohet se rënia e zjarrit ka qenë aksidentale, ndërkohë që policia dhe zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.