U rrëzua nga lartësia, i riu transportohet drejt Tiranës në gjendje kritike

28/07/2110:20

Shperndaje:

25 vjeçari me origjinë nga Kosova dhe banim në Suedi, i cili u rrëzua gjatë natës nga një lartësi, është transportuar mëngjesin e sotëm drejt Tiranës.

Mjekët duke parë gjendjen e rëndë të tij kanë vendosur transportimin e tij drejt Tiranës.

NGJARJA

Rreth ores 01:50 ne rrugen ”Onhezmi” para 15 kateshit eshte rrezuar aksidentalisht nga nje lartesi 3 meter shtetasi U. K 25 vjec me origjine nga Kosova dhe banim ne Suedi.

Menjehere ne vendin e ngjarjes kane shkuar forcat e policise dhe ambulanca.

I plagosuri ka marre demtime ne koke dhe eshte ne gjendje kome.

Policia vijon hetimet per shkaqet por paraprakisht dyshohet se ka perdorur pije te ndryshme alkolike.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.