Trondit Berisha, publikon denoncimin nga Saranda

16/11/1717:39

Shperndaje:


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje denoncim nga Saranda, ku sipas denoncuesit Shefi i inspektoratit te ndertimit Sarande ka grabitur token publike  

 

Berisha shkruan se “Ne Narkoshtetin e Norieges
– Shefi i inspektoratit te ndertimit Sarande grabit token publike me ndihmen e
– gruas, drejtore hipoteke!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
“Pershendetje doktorr.Po ju bej me dije se shefi i inspektoriatit ndertimor Sarande Ardi Kola po zapton me dokumenta falco pronen publike si dhe rrugen.Ne planin urbanistik te teritorit te shqiperis te miratuar nga Z.Majko kur ishte kryeminister rezulton zone e gjelber ose lulishte.Ky zotria ka ber dokumenta falco se ka nusen drejtore hipoteke ne sarande .Lagjia njoftoi bashkin dhe policin dhe nuk po vepron.po ju nis dhe fotot.Flm per mirekuptimin.Zona B 3 sarande” – perfundon Berisha, nderkohe qe nga ana e Ardi Koles deri tani nuk ka patur asnje reagim.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.