Tifozeria sarandjote mesazh arbitrit: Do të të gjejmë! Apel edhe për FSHF

06/11/2118:22

Shperndaje:

Tifozeria sarandjote ka reaguar ashpër ndaj arbitrimit të takimit të sotem në Maliqi – Butrinti, ku ekipit sarandjot i është mohuar një penallti.

MESAZHI publikuar në KS Butrinti:

Egli Spahiu, ka plot djem Saranda të të gjejnë kudo që të JESH.

Nuk është hera e parë me këto gjykime abuzive në dëmin tonë.

Boll më me masakrat tuaja, javë pas jave në transfertë jepni penallti kundër dhe asnjë pozicion jashtë loje.Sot nuk na jepet penallti e pastër aq sa ka qeshur gjithë stadiumi.

FSHF MERRNI MASA, NUK MUNDET NJË PERSON TË TALLET ME DJERSËN E LOJTARËVE TANË DHE NJË QYTET TË TËRË, shkruhet në statusin e KS Butrinti.

Tifozeria sarandjote e ka ndjekur takimin e sotëm nëpërmjet transmentimit live nga një faqe e qytetit të Maliqit, por që cuditërisht videot e transmentimit live janë fshirë më pas. KLIKO https://sarandaweb.net/duke-ndodhur-maliqi-butrinti-transmentim-live-i-takimit/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.