Tenderi për kazanët e plehrave: Si u eleminuan 4 kompani

05/06/1920:14

Shperndaje:


Ashtu sic kishin njoftuar më herët në Saranda Web, bashkia Sarandë nëpërmjet një fondi prej rreth 55 milionë lekësh të vjetra, kishte shpallur një tender për “Blerje kontenierësh për mbeturina”
Sipas informacioneve të Saranda Web, në këtë tender kanë marrë pjesë 5 kompani, por 4 kompani janë eleminuar me të njëjtin pretendim, i cili troket pak i cuditshëm: Ofertuesit duhet te paraqesin nje kontenier kampion sipas kritereve dhe specifikimeve te kerkuara ne dokumentat e tenderit diten dhe oren e fundit te hapjes se ofertave. Operatori nuk eshte paraqitur per te sjelle kontenierin kampion.
Me pak fjalë nuk sollën një kazan plehrash në zyrat e Bashkisë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.