Të dielën edhe Delvina zgjedh kryetarin e PD-së. EMRAT E 3 KANDIDATËVE

14/04/2221:12

Shperndaje:

Të dielën edhe Delvina zgjedh kryetarin e PD-së. EMRAT E 3 KANDIDATËVE

Edhe Partia Demokratike, Dega Delvine përfundoi fazën e parë të ristrukturimit të degës.

Demokratët e Delvinës kanë propozuar 3 kandidatë për Kryetar PD Dega Delvinë:

1- ALTIN KALLAPODHI

2- HASAN ALIZOTI

3- NEVILA ZIGURI

Në këtë proces janë të ftuar të marrin pjesë të gjithë anëtarët e PD Dega DELVINE nga Dhjetor 1990, Ditën e Diel datë 17.04.2022, nga ora 08:00 deri më 19:00, ne qender te qytetit per zgjedhjet për Kryetar PD dega DELVINE.

Anëtarët duhet të paraqiten me Kartën e Anëtarësisë dhe Dokumentin e Identifikimit në ditën e votimit, thuhet në njoftimin e PD Dega Delvinë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.