Home Lajme Starton në Sarandë Butrinti-Devolli, formacionet e ekipeve

Starton në Sarandë Butrinti-Devolli, formacionet e ekipeve

Loading...

Ka startuar ne keto caste takimi i javes se katert per grupin B te Kategorise se dyte ndermjet Butrintit te Sarandes dhe ekipit te Devollit.

Ekipet zbresin ne fushe me keto formacione:

Butrinti: Çallari, Xhuvani, Kacupi, A. Kasaj, Nelaj,  Barka, Lazaj, E. Kasaj, Dalanaj, Bazaj, Sadushi.

Devolli: Lamellari, Pere, Cane, Çuko, Myrteza, Demiri, Mucollari, Gjele, Treni, Rapo, Fifo

 

loading...
loading...