Sot derbi Delvina – Butrinti, live në Saranda Web

Ditën e sotme në orën 14:00 në stadiumin e Delvinës luhet takimi midis ekipeve të Delvinës dhe Butrintit të Sarandës.
Takimi pritet me një vëmendje të jashtëzakonshme nga tifozeritë e të dy ekipeve dhe drejt Delvinës do të udhëtojnë edhe dhjeta mbështetës të Butrintit.
Takimi do të përcillet live nëpërmjet Saranda Web