SKANDAL: Ngordh delja ne stalle, e hedhin ne kazan

Nje pamje makabre dhe skandaloze eshte pare nga qindra banore te Sarandes, teksa nje dele e ngordhur eshte hedhur prane nje kazani mbeturinash ne lagjen nr 3 ne Sarande. Megjithese nga ana e Bashkise Sarande u trumbetua se do te largoshin bagetite nga zonat e banuara ne Sarande dhe Ksamil, qindra bageti, lope, dhi, dele dhe derra mbareshtohen ne dhjetra stalla ne Sarande dhe Ksamil. 

 

Like & Share