Shorteu në Supermarket PLANET: 40 dhurata do të shpërndahen për 40 fitues!

20/11/2312:29

Shperndaje:

Shorteu në Supermarket Planet!

40 dhurata do të shpërndahen për 40 fitues!

Nis shorteu në rrjetin e marketeve dhe supermarketeve PLANET në datën 20 nëntor dhe përfundon në 23 dhjetor!

Për tu bërë pjesë e shorteut dhe për të fituar një nga dhuratat ju duhet të bëni një blerje me vlerën 3.000 lekë.

5 Lavatrice Hoobart 6Kg
5 Televizor Fuego 43′
5 Brumatrice DSP Professional 600W
5 Ngrohese uje RAF 2L
5 Tharese floku Politun 5000W
5 Xhezve Korenti RAF 600W
5 Shtrydhese DSP professional 25W 0.7L
5 Tostjere 1000W


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.