Sherr në Kopaçez, 3 persona rrahin një të ri

Komisariati i Policisë Delvinë njofton për një sherr të ndodhur në fshatin Kopaçez.

Sipas njoftimit të policisë, 3 persona të moshës 41, 29 dhe 39 vjeç kanë goditur me grushta një bashkëfshatarin e tyre të moshës 31 vjec.

Policia njofton se për këtë ngjarje  u referuan materialet Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, ku tre personat do të përballen me nenin 89 të Kodit Penal