Sarandë, vidhen kasetofonat e 2 mjeteve gjatë natës

28/01/1713:54

Shperndaje:


Policia e Sarandës njofton se gjatë natës janë vjedhur kasetofonat e 2 mjeteve.
Sipas policisë, bëhet fjalë për vjedhjen e kasetofonëve në mjetet tip “Skod” e  “Volksvagen”, të cilat ishin të parkuara në rrugë në lagjen nr.3
Vjedhjet në automjete janë vënë re vetëm kur drejtuesit e këtyre mjeteve kanë konstatuar se çfarë kishte ndodhur.
Policia thotë se po punon për identifikim dhe kapjen e autorëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.