Sarandë/ Shi dhe rrufe, pushuesit braktisin plazhet. Disa ankohen për shezllonet e paguar

08/08/2014:21

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.