Sarandë, një automjet merr flakë në ecje

30/08/1713:24

Shperndaje:


Sarandë, një automjet merr flakë në ecje.
Një automjet i tipit “Nisan Primera” ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër.
Makina ka marrë flakë në Vrion dhe ka qenë drejtuesi i mjetit ai që ka njoftuar policinë, të cilët kanë shkuar në vendngjarje.
Gjithashtu në vendngjarje kanë shkuar edhe shërbimet zjarrfikëse, të cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve. Fatmirësisht nga flakët nuk ka persona të lënduar.
Ende nuk dihet shkaku që ka shkaktuar zjarrin në automjet, ndërsa grupi hetimor vazhdon hetimet për të zbuluar shkaqet e ngjarjes.  

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.