Sarandë, automjeti bie në kanalin e hapur nga firma e ujësjellësit dhe pa sinjalistikë

26/02/2420:31

Shperndaje:

Një automjet ka rënë në kanalin e hapur nga firma që kryen punimet për ujësjellësin.

Ngjarja ka ndodhur para pak çastesh në zonën e Lugut të Dardhës, ku si pasojë automjeti ka pësuar dëme të konsiderueshme

Banorët e zonës janë ankuar se në zonën e punimeve mungon sinjalistika dhe përgjatë orëve të mbrëmjes kanë ndodhur shumë aksidente, pasi zona është e pandriçuar.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.