Sarande, apartament 2+1, kati IV, 112 m2, 150 m nga deti, 59,000 euro

Sarande, apartament 2+1, kati IV, siperfaqe totale 112m2, 150 m nga deti.
Apartamenti me hipoteke dhe menjehere i banueshem, ka ashensor dhe administrator.
Ka dy dhoma gjumi, kuzhine ,parabanje dhe 1 banje, dy ballkone polifunksional.
Adrresa: Lagjia 4, Rr. Mitat Hoxha, Pallati 234.
Cmimi 59,000 euro.
Te interesuarit te kontaktojne ne 069 6847391