Saranda Web ndjek dhe zbulon ku cohen guret e shkallareve te Sarandes

12/04/189:06

Shperndaje:


Pas akuzave te Partise Demokratike dega Sarande se guret e shkallareve perfundojne per ndertimin e viles se nje biznesmeni afer pushtetit, Saranda Web ka ndjekur nje nga keto automjete dhe ka zbuluar se guret depozitohen ne mandren e nje biznesi, pikerisht aty ku ishin shprehur edhe zyrtaret e bashkise pas akuzave te PD.
Ne kete vendgrumbullim kishte disa dhjetra meter kub gur nga te shkallareve te Sarandes, por pavaresisht kesaj ne nuk mund te jemi te sigurt se ka shkuar apo jo i  gjithe guri i shkallareve apo pjese e ketij materiali ka perfunduar vertet per ndertimin e asaj vile qe pretendon PD.
Ne apelojme ndaj Partise Demokratike se nese ka prova per pretendimet e ngrituara atehere jane te mirepritur per publikimin e tyre, perndryshe ato do te mbeten vetem si  thashetheme dhe tentativa per t manipuluar opinionin publik nepermjet daljeve ne media. VIDEO

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.