Rezultati/ Përfundon numërimi i votave në Sarandë, Delvinë dhe Himarë

13/06/2118:20

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.