Restaurant Piceria ÇIMI Gjakova – Sarandë

10/06/1910:01

Shperndaje:


Restaurant Piceria ÇIMI Gjakova – Sarandë
Tradita të ndryshme të ndërthurura i gjeni në Sarandë vetëm te Restaurant Piceria CIMI Gjakova.
Piceria CIMI Gjakova ofron një shije të larmishme nderthurur në tradita të ndryshme.
Në këtë restorant mund të provoni gatime nga kuzhina shqiptare dhe kosovare, por edhe nga kuzhina mesdhetare, Prodhime mishi në zgarë, prodhime Deti, Fast Food, Pica, dhe ushqimin e mrekullueshëm Vegjetarian.
Bufe e hapur dhe mëngjese suedeze.
Çdo pjatë është e përgatitur me stil unik dhe serviret nga një staf i trajnuar, sepse për ne çdo klient është i veçantë!
Gjendet në Rrugën Turizëm – Kanali i Çukës, pranë Hotel Havana.
Kontakt +355 67 39 43 678


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.