Qytetarja denoncon në Sartanda Web: Më kanë prerë pemët dhe lulet!

25/12/2210:21

Shperndaje:

Pershendetje Saranda Web

Ne mengjesin e Krishtlindjeve jemi zgjuar te tmerruar nga ajo cfare na ka ndodhur ne oborrin e shtepise sone ne qender te Sarandes dhe prane Prokurorise dhe Gjykates.

Te gjitha lulet ishin prere dhe shkulur gjate nates.

Nuk mund ta besojme akoma kete qe ka ndodhur dhe nuk dime se cfare arsye mund te kete patur dikush per te kryer kete akt.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.