Qytetarët ankohen për këndet e lojrave të fëmijëve

05/01/1614:31

Shperndaje:ankesatPas ankesave të ardhura në faqen tonë në lidhje me disa nga këndet e lojrave për fëmijë në qytetin e Sarandës se ato janë të amortizuara “Saranda Web” ju përcjell pamjet sesi është gjëndja sot në këndet e lojrave për fëmijë. Më poshtë ju përcjellim të plotë edhe mesazhin e ardhur në faqen tonë.

Pershendetje. Do desha si media e lire dhe e pavarur te ngrini nje problem serioz te Qytetit tone.Parqet e lodrave per femije duke filluar qe nga lulishtja kryesore e qyteti Prane shatervanit) ajo ne bulevard te Hoxha Tasim dhe te plazhi i ri jane ne gjendje mizerabel dhe shume te rrezikshme per femijet tane, mbasi shume prej tyre jane prishur dhe thyer duke e kthyer ne nje kurth per vogelushet tane te cilet nga deshira per te lojtur ne shume raste jane aksidentuar. Une i jam drejtuar edhe te ashtuquajtures kryetare te bashkise z.Koka por ajo ankesen time e flaku ne koshin e mbeturinave. Do tju lutesha ti vizitoni kto kende lojrash per tu njohur me situaten nga afer dhe ta beni problem. Duke pasur sigurine si media e lire dhe e pavarur qe ngre problemete e qytetit tone do pres me padurim reagimin tuaj. Me respekt….


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.