Pushuesi denoncon në Saranda Web dallaveret në Plazhin e Centralit

10/08/1815:37

Shperndaje:


Pershendetje Saranda Web
Sot erdha te Centrali te bej plazh dhe gjeta nje çader pa shezllon dhe pagova 2mije leke.
Ngaqe isha me femije te vegjel,dikush qe ishte ulur afer meje me tha te mbaja shezllonin e tij deri sa te kthehen dhe na dha bileten e tij qe kushtonte 300 leke.
Nje person tjeter,erdhi me kerkoi leket per çaderen dhe shezllonin qe isha ulur dhe tha qe çadrat I ka dikush tjeter dhe shezllonet i ka tjeter dhe I dhashe edhe atij 300 leke.
Dmth dy shezllonet dhe nje çader kushtojne 300 leke.Une kam paguar 500 leke dhe 300 personit tjeter qe ka çadren.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.