PS hap në Sarandë superzyrën elektorale 4 muaj para zgjedhjeve

18/02/179:24

Shperndaje:


Partia Socialiste ka hapur ne Sarande nje super zyre elektorale 4 muaj perpara zgjedhjeve te 18 qershorit.
Zyra elektorale qe eshte ne nje siperfaqje mbi 100 m2 eshte veshur e gjitha me ngjyrat e Rilindjes dhe foto te kryetarit te PS Edi Rama.
Gjate mbremjes se djeshme ne ambientet e saje jane pare te hyjne shume militante te kesaj partie, te cilet mbajne edhe poste administrative ne Bashkine e Sarandes dhe institucione te tjera.
Duke qene se ketu parashikohet te hyjne njerez me pushtet dhe me para, edhe shitesit ambulante e shikojne si nje pike qe mund ta shfrytezojne per nje tregeti te mbare te produkteve te tyre.20170218_100122

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.