PROBLEMI I PARKIMIT NË SARANDË DHE NDOTJA E MJEDISIT

20/02/2221:47

Shperndaje:

PROBLEMI I PARKIMIT NË SARANDË DHE NDOTJA E MJEDISIT

Është zhvilluar mbrëmjen e sotme emisioni i radhës i debatit “CROSSFIRE”, drejtuar nga Gjegji Mano dhe Ibrahim Bajrami. Tema e emisionit të sotëm kanë qenë problematika e parkimeve dhe ndotja e mjedisit, sidomos plazheve dhe tabanit të detit, ndotje e cila vjen nga luginat e lumenjve Kalasë dhe Bistricë.

Të ftuar në studio kanë qenë Thoma Korini, Albert Jorgji dhe Ilda Boci, ndërsa në lidhje skype nga Tirana Edmond Alite, inxhinier specialist urbanist.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.