Prindi raporton në Saranda Web: Në kopshte po shkrijnë nga vapa fëmijët dhe edukatoret

03/07/2420:18

Shperndaje:

Përshëndetje Saranda Web,

 

Një ndër problematikat më të mëdha në Sarandë është mungesa e kondicionerëve në kopshtet e fëmijëve.

 

Ky problem është diskutuar edhe një herë vitin e kaluar në bashki, por nuk ka ndryshuar asgjë.

 

Fëmijët tanë, së bashku me edukatorët, po shkrihen në këtë vapë.

 

Ju lutem, publikojeni këtë mesazh me shpresë se Zoti kryetar do të vendosë ndonjë kondicioner nëpër kopshte. 😊


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.