Prifti sherr me policinë, policia e con në ndjekje penale

15/12/1720:52

Shperndaje:


Një 57-vjecar nga Dërmishi është kalluar në Prokurorinë e Sarandës nga ana e policisë.
Kjo ka ndodhur pas një përplasjeje që ka patur me punonjësit e policisë, të cilët pretendojnë se 57-vjecari, i cili është edhe prift, nuk i është bindur dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë së rendit publik.
Ndaj priftit rëndon akuza e nenit 236 e Kodit Penal.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.