Prefekti Flamur Mamaj takime në Livadhja: Forca e ligjit do të godasë këdo që e shkel atë

04/10/2010:12

Shperndaje:


Prefekti i Qarkut Vlorë zhvilloi një takim me drejtuesit e Policisë Vendore Livadhja, pjesë e Komisariatit të Policisë Sarandë si dhe banorë e fermerë të fshatrave të Bashkisë Finiq, me qëllim diskutimin e problemeve dhe shqetësimeve të tyre.

Prefekti i garantoi se forca e ligjit do godasë këdo që e shkel atë dhe njëkohësisht përgëzoi efektivin e Komisariatit të policisë Sarandë si dhe të Policisë Vendore Livadhja për suksesin e arritur në luftën kundër elementëve keqbërës ku që pas vizitës së Ministrit Lleshaj janë goditur 17 raste duke i çuar ata para ligjit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.