Prangoset 55-vjeçari nga Saranda, përdhunoi vajzën 12-vjeçare të mikut familjar

16/11/2218:42

Shperndaje:

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme Astrit Terollin për abuzim seksual me një të mitur.

Abuzimi seksual me të miturën, mësohet se ka ndodhur në shtëpinë e kësaj të fundit teksa i ati nuk ishte aty. Ndërsa prokuroria ka nisur hetimet e mëtesjhme për rastin e rëndë të ndodhur në kryeqytet.

Astrit Terolli i cili akuzohet se ka dhunuar seksualisht të miturën në Tiranë.

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme ku 55 vjeçari Astrit Terolli ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur.

Mësohet se 55 vjeçari i arrestuar ishte shok me babanë e vajzës së mitur. Të dy familjet jetonin me qera në Tiranë.

Astrit Terolli ka shkuar për vizitë në shtëpinë e shokut të tij ku ka gjetur vetëm vajzën e mitur dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me forcë me të. Në drekë ekspertiza vërtetoi pretendimet e dhunës seksuale ndaj të miturës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.