Policia: Një person ka goditur me thikë 2 të tjerë, të plagosurit në spital, autori në kërkim

03/06/2314:06

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë: Sot, rreth orës 14:00, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi Fatmir Jashari 52 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasit Edmond Sulo, 54 vjeç dhe Spiro Llambri 62 vjeç, të dy banues në Sarandë. Dy të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe janë vënë në ndjekje të autorit të dyshuar, me qëllim kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.