Policia ndalon 2 mjete me shofera nga Elbasani. Të dy të dehur dhe të dy në pranga

18/09/2317:29

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.