Policia jep detaje për ngjarjen e Konispolit, ku humbi jetën 38-vjeçari

14/01/1711:35

Shperndaje:


Sarande, policia e Sarandes ka identifikuar te riun qe humbi jeten mbremjen e se premtes ne Konispol.
Ai eshte Shkelzen Mema 38 vjec nga Bregu i Lumit Tirane.
Viktima 38 vjecari Mema fillimisht ka vjedhur nje motor tip Daitan ngjyre blu pa targa prone e shtetasit Alfred Brahimi 40 vjec banor i Konispolit.
Viktima Shkelzen Mema ka perdorur rrugen Konispol piken me te larte kufitare 68 per te kaluar per ne Greqi, ne dalje te lagjes Qesarajze ai eshte rrezuar dhe per rrjedhoje ka humbur jeten.
Ka qene nhe bari ai qe e ka pare 38 vjecarin te rrezuar ne toke dhe te mbytur ne gjak, te cilet me tej kane njofuar policine e cila ka shkuar ne vendngjarje dhe arriti ne nje kohe te shkurter te identifikoje viktimen dhe te zbardhe ngjarjen.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.