Policia e Sarandës: 16 të shoqëruar për vrasjen, ja pistat e hetimit

25/09/1610:37

Shperndaje:


aleksander-bardhiPolicia e Sarandës: 16 të shoqëruar për vrasjen, ja pistat e hetimit. Policia e Sarandës njofton se vijojnë hetimet në lidhje me zbardhjen e ngjarjes së ndodhur mesnatën e mbrëmshme në Sarandë !
Policia e Sarandës vazhdon hetimet e mëtejshme për zbardhjen e vrasjes së ndodhur në fshatin Shëndëlli të Sarandës ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, 47-vjeçari me inicialet A.B.
Gjatë hetimeve të kryera ka rezultuar se viktima ka qenë person me precedent penal të mëparshëm, i dënuar më parë për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”, ngjarje e ndodhur disa vite më parë në Mirditë.
Deri në këto momente Policia ka shoqëruar 16 persona, me të cilët po punohet për sqarimin e rrethanave të vrasjes.
Po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes dhe për identifikimin dhe vendosjen e autorëve përpara përgjegjësisë penale.
Hetimet vazhdojnë…

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.