Policia: Arrestimet më të fundit të 24 orëve

21/12/1510:44

Shperndaje:

Policia: Arrestimet më të fundit të 24 orëve

Komisariati i Policisë Sarandë në një njoftim për mediat bën me dije se Më datë 18.12.2015, rreth orës 15.00, shtetasi me iniciale B.P, vjec 34, banues në Delvinë, kallëzon se në lagjen Nr. 1, i kanë marrë çantën personale. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Po Më datë 18.12.2015, rreth orës 22.30, u arrestua në flagrancë shtetasi me iniciale I.Ç, vjeç 41, banues në Sheq i Vogël, Fier, pasi dyshohet se në orën 20.00, në lagjen Nr. 1, ka goditur me grusht, bashkëjetuesen B.Xh, vjeç 36, banuese në Patos.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.