Policia aksion në rrugët e Sarandës dhe Delvinës, dhjetra gjoba

13/12/1615:00

Shperndaje:


Si në të gjithë vendin, edhe në rajonin e Sarandës dhe Delvinës nga ana e Policisë Rrugore është zhvilluar një aksion, që ana e policisë ishte koduar me emrin “Aksion Blic”.
Në mbështetje të këtij aksioni ishin angazhuar edhe forcat e policisë së rendit dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë. Megjithëse nga ana e policisë nuk jepen detaje, mësohet se në qendër të këtij aksioni ishin drejtuesit e mjeteve rrugore, ku janë vendosur dhjetra gjoba.
Është bërë gati e përvitshme tani që me rastin e fundit të vitit policia të zhvillojë aksione të tilla, që si synim kryesor kanë mbushjen e arkës së shtetit. policia-sarande

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.