Po vizitonte Syrin e Kaltër, grabitet turistja gjermane.
Një turiste nga Gjermania ka rënë pre e grabitjes teksa po vizitonte “Syrin e Kaltër” në Sarandë.
Sipas njoftimit të policisë 59-vjeçares i kanë vjedhur nga mjeti i saj çantën e shpinës me rroba, 1 kamer të markës “Olimpia” dhe 200 euro.
Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe arrestimin e autorit.

Loading...

 

loading...
loading...