Play Off për Kategorinë Superiore, Butrinti U-19 eleminohet minutën e fundit me gol të dyshimtë

01/07/2021:01

Shperndaje:


Kanë përfunduar 90 minutat e takimit të Play Off midis KF Shkodra dhe Butrintit U-19

Rezultati i 90 minutave është mbyllur në shifrat 3-3, ku të 3 golat e Butrintit janë shënuar nga Mario Mërkuri.
Ekipi i Butrintit ka kryesuar takimin deri në minutën e 90-të, por shkodranët kanë barazuar në fundin e takimit me një gol të kontestuar.

Me këtë rezultat i ka takuar ekipit shkodran të kualifikohet për në Kategorinë Superiore.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.